Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bobby_30

    tag

    válasz koxx #4782 üzenetére

    Milyen hosszúra tervezed a diétás szakaszt? Étkezés csak érzésre, vagy számolgatod a kalóriákat? Nekem még van most 4 hetem az erőnövelő programomból, utána tervezek egy 8 hetes szálkásító programot. Most egy edzőtermi nap van alapgyakorlatokkal, illetve 3 golyós edzés max 30 percesek. Amennyiben van időm és energiám abban az esetben kimegyek a töltésre futni, békaügetést csinálni, fekvőzni, ilyesmi. De ez erősen opcionális. A diétáról annyit hogy én nekem a paleo jött be eddig a legjobban. Mióta befejeztem különböző okok miatt, képtelen vagyok ezen a téren jelentősebb eredményt elérni. Paleoval 85 voltam könnyedén, mióta befejeztem képtelen vagyok 90 alá bemenni. Próbáltam a harcosok étrendjét meg még sok mindent, nem sok eredménnyel. Jelenleg a Leangins módszer szerint próbálok étkezni, majd meglátjuk mit hoz. Most arra jöttem rá hogy valószínű a sok gyümölcs nálam a ludas ezért nem tudok fogyni. Sütit, pékterméket nem eszek, viszont rengeteg gyümölcsöt fogyasztok, még ezen kéne változtatnom.

Új hozzászólás Aktív témák