Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bobinative

    csendes tag

    Sziasztok kedves bellesek!
    Lenne egy-két kérdésem de előtte igyekszem tömören vázolni a helyzetet.
    Júliusban kezdtem bellezni 12-es súllyal.Az edző hozzámvágta és aztán hadszóljon. Lengettem bőszen emellett otthon is edzettem(régen is így történt,kis húzódzkodás-fekvőtámasz),ezeknek eredményeképp sajna begyulladt 1-2 izmom tehát pihentem 1-2 hetet..az eredeti elképzelés a 16-osig fejlődés volt szeptember végéig.Csak,hogy kimaradt a kalkulációból az,hogy szeptemberben kezdődik a fősuli.Néztem az óráim és sehogy sem jön majd ki a délutáni edzés és a délelőtti is csak nagyon szenvedősen és csakis akkor,ha lesz hely még azokra az órákra ahova számoltam.Na már most. Itt jönnek a kérdések.. Ha rászánom magam az itthoni edzésekre akkor milyen súlyokat javasoltok? Elsőkörben egy súlyra tudok beruházni. Itthon leledzik egy 16-os de nem rambóznék ha nem muszáj. Olvasgattam visszafelé is ,1-2 kommentben feljött,hogy lehet nehezebbel is swingelni akár. Edzésen egy súly van végig..nem szórakozunk kisebb súllyal. A bemelegítés 3 perc swing valamilyen variációval.Tehát..hogyan kezdenétek az otthoni edzést?:)

Új hozzászólás Aktív témák