Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BÁ Nutrition

    addikt

    válasz shteer #45362 üzenetére

    nekem az 5 perces pihi attól függ milyen gyakszikat csinálok
    pl fekvenyomás, military press, felhúzás ilyesmiknél kell idő mire helyreállok és normálisan tudok újra nyomni.
    de pl karedzésen mondjuk max5-10 másodperces pihi van, mert váltva csinálom a bic-tric gyakorlatokat, és annyi a pihenő míg egyiktől a másikig odamegyek. hamar meg is van :)
    oldalemelésnél ha 1 percen kívül esik akkor már nem jó az egész. akkor szinte kezdhetem előről.
    vagy dupla ismétlésszámmal azt a sorozatot.
    hasat ha csinálok akkor az ilyen lábemelés és "harangozás" szokott lenni, azt is pihi nélkül nyomom.

    lábra egyetlen gyakorlatot vagyok képes csinálni ami nem cseszi a térdem az a merev lábas felhúzás. amivel a négyfejűre semmi nem megy ojjjé :U :( kitörést még képes vagyok balesetveszély nélkül megcsinálni, viszont recseg ropog mint az állat.
    lábnyújtógép ugye max bemelegíteni jó. de mindentől amivel terhelés megy a térdemre 2 edzés után bedagad. feszül és érzem hogy egy rossz mozdulat és kiugrik, egész nap így járkálni meg elég szar.
    persze még majd 50szer megkapom miért nem lábazok, hát mert szar vagyok :U :K

    youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

Új hozzászólás Aktív témák