Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz kolosanyi #37252 üzenetére

    Dehogynem leszel népszerű :D.

    Fekvőtámasz majd még jönni fog, csinálok majd két markolatot, ha nem veszek hozzá és akkor hadd szóljon.
    Csak előtte a rúddal kicsit erősítek még, mert pár éve egyáltalán nem volt semmilyen formában sport meg edzés. Ehhez képest most 180fokot fordult a világ. 1éve vettem kondigépet/súlyokat és azóta érdekel a gyúrás/edzés. Olyannyira hogy külön helységet alakítottam ki csak edzeni.

    A felüléssel úgy voltam a legelején, hogy 10et nem bírtam, most meg több száz is megy. Remélhetőleg a fekvőtámasz is így alakul majd.

    Van még pár kérdés azért ami nem csak neked hanem bárkinek szól.

    Ha emlékeztek párezer hsz előtt én voltam a cukros bácsi :D
    Emlékeztetőül: a kólás korszakban naponta majd' félkiló cukor jött be.
    Pár éve a tejes korszakban 200g környékére csökkent.
    Azóta a folyadék-összetétel annyiban változott hogy a meglévő mellé még 2liter szénsavmentes, a szénsav már teljesen megszűnt, sőt utálom már. 3-4liter között alakul jelenleg a folyadék. A teából és a tejeskávémból a cukort kicseréltem édesítőszerre. Így gyakorlatilag ugyanolyan édes, csak picit más ízzel de nincs hozzáadott cukor. Így naponta már "csak" ~50g cukor jön be.

    Mi a véleményetek az édesítőszerről, cukor helyett?

    A másik kérdés a zsírral kapcsolatos. Idővel legyúródik a hasról (kétlem), vagy adni kell valami kardio/aerob módot neki? Mik a legjobb módok zsírégetésre?

    [ Szerkesztve ]

    IDEAZON Zboard MERC gaming billentyűzetet keresek.

Új hozzászólás Aktív témák