Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • _NCT

    őstag

    Srácok, ha a kaja mellé tömegnövelőt tolva sem hízok, akkor vegyek magasabb CH tartalmú tömegnövelőt edzés utánra + nap közben 1 alkalomra?

    1 hónapja tolom kb és tömegben nem igazán növök. Ez köszönhető talán annak is, hogy először a víz + zsír megy ki belőlem, és a száraz izom csak később fog jönni?

    Tömegnövelő 50-50%-ban tartalmaz CH-t és fehérjét, régebben könnyen zsírosodtam, ezért választottam ilyet, mert nem nagyon akartam a zsírra zsírt. Viszont mostanában nagyobb intenzitással edzek és úgy látom, megállt a tömeg.

    Kajálni ugyanannyit kajálok mint eddig, szerencsére munkahely minden lehetőséget biztosít a normális kajálásra + kiegészítőkre. Reggeli 8-kor, 10-kor tömegnövelő 12-kor ebéd, 14:00-kor valami csirkés saláta, gyümölcs 18:00-kor edzés azután 19:30 körül tömegnövelő, este 20-21h körül meg valami joghurt vagy müzli.

    Ez így megy 1 hónapja, és kész, nem megy fentebb. Mióta edzek, azóta fogytam 5 kg-ot, ami nem baj, mert zsírból és vízből ment le, kezd emberi alakom lenni.

Új hozzászólás Aktív témák