Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HELLAFLUSH

    őstag

    válasz sting2 #94836 üzenetére

    PS5 Dualsense-re gondolsz?
    Mert ha igen akkor a rajta lévő Type-c csak a kontroller töltésére van, viszont magán a konzolon lévő USB-k már támogatnak külső hangforrást , de sajnos nagyon kevés olyan eszköz van ami működik is mert maga a konzol csak UAC1-et támogat amivel általában megfeleződik a DAC/AMP teljesítménye egyes eszközöknél.

    Ha fontos a mikrofon csak a Schiit Fulla vagy Schiit Hel az amivel működni fog.
    Ha viszont nem fontos a mikrofon használata akkor azért már több a lehetőség.
    Az iFi Zen Air, iFi Zen DAC V1(V2-is) támogatja a PS5-öt, a honlapjukról letöltött firmware telepítése után.
    Illetve ott van még az XDUOO MU-601 (ez csak DAC) amin van egy kapcsoló amivel lehet állítani UAC1-re vagy UAC2-re.

    Viszont van egy költséghatékony megoldás amit én is használok. :D
    Én pl a mikrofont csak nagyon ritkán használom, olyankor csak simán bedugom a kontrollerbe a fejest, viszont amikor nincs rá szükségem akkor a fejhallgató erősítőbe landol a vége.

    Én pl olyan DAC-ot használok aminek van optikai bemenete is ami a TV-vel van összekötve, a DAC pedig a fejes erősítővel.
    (TV-n a hangkimenetet PCM-re kell állítani, hogy működjön)

    Egyébként ha csak telefonos kisméretű DAC-on gondolkodsz akkor felejtős. :N
    Samsung type-c DAC-al próbáltam már, működik is a dolog de csak fele akkora teljesítményt tud mint egy telefonnal.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák