Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fattyu

    veterán

    Monoprice Monolith 887 THX AAA

    masszív építés fincsi kezelőszervek. Volume potin a jelzés egy festékkel nem jelölt notch a fekete potin. Gratulálok. se látni se tapintani :D

    Gain állítás finom egyértelmű

    Hangja:na akkor most bajban leszek. Nem tudom hova tenni.

    Nekem az ADI fejeskimenete nagyon betalált. Bírja a planarjaim megküldi rendesen nem érzem hogy benne hagy. Van amivel brutális szinergia.

    Ez kb UGYANAZ. hangerőben is, részletességben dinamikában. térábrázolása más egy picit. de sokszor leírtam erre az aspektusra nem vagyok háklis. szóval hogy jobb vagy rosszabb nem merném kimondani.

    A t40rp-t ez is szereti. teljesen zsiványul szól vele. Yamaha HP2 is.

    Balanced kimenttel a HOK-80 van nálam. szinergiával az egy elképesztő fejes. Na ezzel az erősítővel nem szeretik egymást. Basszus hova lettél? :D

    Azt hiszem SOKAT vártam tőle. Végülis egy bő 3szor annyiba kerülő eszközzel van pariban ami nagyon szép teljesítmény még ha az ADI-2 fs dac nem csak fejeserősítő is.

    Áráért szerintem nagyon korrekt.

    Kb HE-6 on kívül bármihez elég combos lesz.

    Hallom a sok nullát a THD értékben. kiváncsiság kedvéért koppra high gainen meg a dacon is koppra akimenet és tényleg halálcsöndes. :D

    [ Szerkesztve ]

    a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

Új hozzászólás Aktív témák