Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kromatika

    veterán

    Sziasztok.Be vásárolgattam rendesen,le írnék egy kis tapasztalatot,hátha hasznos lehet valakinek. SMSL Sanskrit 10th dac+SMSL sAp-12 fejes erősítő.Fülesek HD58X és HD 6XX.Nagyon kellemes páros,akik néha sokallták az 58X magasait,illetve kicsit vékonynak hallották(én magam soha sem) így biztos nem lenne panaszuk.Kellemes dögös hang,modern műfajokhoz(pop,rock,metal,stb)igen tetszett. HD 6xx hez nekem túl lágy hangképvolt így. Sabaj D4 :Itt van basszus,rendesen,de kicsit vissza fogottabb tartományban mint a Sanskrit 10th-nál.Az egész hang kép,enyhén meleg,de kiegyenlítetlenebb az előző párosnál.hangszeresek zenékhez nekem ez így jobban tetszett.nem sok a különbség,de azért hallható.egyébként elég combos a saját füles erősítője,csak a tere el marad a Sap 12 töl.HD 6xx egyértelműen jobban tetszett a D4 el,a saját erősítőjén is.És végül Sabaj D4+ Myryad Z40.Ez a lánc tetszik a legjobban,58x-el és 6XX el is.Szép nagy tér,enyhén meleg,és nagyon részletes.Úgy néz ki ez marad,azon még vacillálok hogy az 58X vagy a 6XX marad e,de lehet itt sokak meglepődésére,eddig nekem hangszeres zenékhez,evvel a láncal az 58X a nyerő.

Új hozzászólás Aktív témák