Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • krichd1

    addikt

    válasz Fandango #50109 üzenetére

    Most megnéztem a képeket ezekről a Schiit Pyst kábelekről nagy monitoron amihez olyan "vicces" marketing szöveget találtak ki, és valóban Straight Wire kábelek azok, USB, IC. Ezeket a típusokat nem ismerem a gyártó kínálatából, de ahogy látom jóval olcsóbbak a Schiittől, így valószínűleg árukat megérik.

    (#50111) lezso6: Azért a Klotz és Cordial kábelek nem "noname dzsuka" vagy "tyúkbél" kategóriába tartoznak, hanem a korrekt belépő szinthez, van olyan típus közöttük, ami túl is mutat ezen a kategórián. Márkás kábelekből is lehet ezektől drágábban rosszabbat kapni és akkor még a valóban gagyikról nem is beszéltünk.
    Egyébként szerintem érdemes ezektől jobbat venni, de azt hogy árban neked mi éri meg, azt én nem tudom megmondani. Szívesen írok pár típust, amit érdemes szerintem kipróbálnod és előrébb lennél vele.
    Amúgy azon is el lehet filozofálni, hogy a mostani DAC-odhoz képest megéri-e beruházni a DAC 1-re az Adam A7X monitorjaidhoz, mivel ez is szubjektív. ;]

    (#50113) lezso6: Ez így rendben, de honnan tudjuk, hogy te mit hallasz egyértelműnek? :)

    [ Szerkesztve ]

    Az év legjobb zenei albumai: http://tinyurl.com/ou4u3ql

Új hozzászólás Aktív témák