Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Trachemys

    csendes tag

    Sziasztok!

    Nem tudom, hol máshol tehetném fel az ilyen jellegű kérdéseimet, remélem tudtok nekem segíteni. :B

    A helyzet a következő: 27 éves koromra beláttam, hogy a több nem feltétlenül jobb, így leépíteném az eddig zenehallgatásra használt házimozit, és vennék helyette egy pár aktív stúdióhangfalat. KRK Rokit 6 a kiszemelt, fülesem már van egy ideje, egy Audio-Technica M50 személyében, amit nagyon is szeretek.

    Ezekhez minőségben passzoló DAC-ra szeretnék javaslatokat kérni. A legfontosabb szempont a jó ár/érték arány, illetve óriási nagy előny a távirányíthatóság (amivel mondjuk eléggé le is szűkül a kör, azt hiszem). Kinéztem jó pár hónapja az Audiolab M-DAC-ot, de nemrég megpróbáltak lebeszélni róla, mondván fölösleges azt ilyen füleshez megvenni. Valóban így lenne? Ezekhez a hangfalakhoz is túlzás? Mi az a kategória, ami fölött már nem fogok hangminőségbeli javulást tapasztalni a fent említett eszközökön?

    Ha ebben az árkategóriában van jobb hangfal (pl. Mackie MR6?), azt is szívesen meghallgatom!

    Előre is köszönöm! :)

Új hozzászólás Aktív témák