Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Toobee

    veterán

    Ma volt idõm 1-1,5 órát hallgatni az Emotiva XDA-1-et, olyan 1 órás bemelegedés után. Sajnos HTPC alaplapi koax a forrásom. Rotel RSP-976-tól fényévekre húzott el zenében, persze ez nem is volt kérdés. Zoli féle MKIII+-t gyakorlatilag mindenben megverte. Nem tudok semmi pozitívumot említeni vele kapcsolatban. Ráadásul 2x is visszavittem, mert torzított, de rá lett fogva, hogy ennyit tud a rendszerem. Egyébként zenére már egy Emotiva UMC-1 is sokkal kellemesebb/részletezõbb hangú volt, pedig ez csak egy házimozi processzor. UMC-1 esetén, amit problémásnak találtam, az a nagyon terjengõs, pontatlan mélyek (erõsítõm 150-es dampingot tud). Ráfogtuk a VdH karakterére, de az XDA rendberakta az egészet. Nagyon pontos lett az alja és szerintem még alacsonyabb frekiket is elõvarázsolt a 920-ból. A tetejével nem voltam kibékülve, aztán eszembe jutott, hogy porszívóztam és feltettem a rácsokat. Levettem és ott is visszatért a rend. Hosszan hallgatható, nagyon kellemes hangot kaptam. Sajnos vissza kellett adnom a kölcsön ic-emet, de ismerem már annyira a régit, hogy ki tudjam szūrni a hangját. Kevésbé gördülékeny vele a zene, mintha egy piit be lenne lassítva minden. Ez lesz a következõ beruházás. Talán feszegeti a rendszer a 2400 ft/párba kerülõ ic határait :DDD Az XDA elõfokját használtam, ha ez számít valamit. Összességében azt mondom, hogy ennyi pénzért egyszerūen nincs jobb, de azt a 2,5 hónapot + az ebayes vadászatot ki kell várni. Árról talán annyit írhatok, hogy még maradt is a Lupusból.

    https://barbieripnk.hu/

Új hozzászólás Aktív témák