Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bogyó bá'

    nagyúr

    válasz Bogyó bá' #106637 üzenetére

    Megérkezett az R2R modul, egy Amanero kártyával beüzemeltem (van itthon 2 db összesen, így nem kellett a most használt Sabre DAC-omat kibelezni - tudok egy kapcsolással + egy egérkattintással + hangerő szabályozással AB tesztet csinálni), és hát piszok nagy csalódás: fedettebb, sötétebb, részlettelenebb a kapott hang, mint a Sabre DAC-ommal. Hogy ne csak negatívat írjak róla, a középtartománya mintha szebb volna, de ez sem biztos, lehet hogy csak bebeszélem magamnak. Szerény, visszafogott hangzás na, ennél sokkal, de tényleg sokkal többre számítottam. Igaz, még egy PC-s USB portról kapja a tápot, és az audio kábel is csak egy ipari hulladék, amin a kimenő jelet továbbítja. Biztosan járódnia is kell még....

    Mivel a csöves erősítő nincs még a végén, így nagyon pici, kb. 200 mV os jelet ad ki, koppanásig kell tekerni a hangerő potit, és így sem vezérli ki a végfokot. Kell neki majd egy 10x erősítés kb.

    Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

Új hozzászólás Aktív témák