Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Agyzuzo

    addikt

    válasz Nikitaa7 #842 üzenetére

    "Hozzáteszem, hogy párom nagyon is elkötelezett volt az elején, úgy indult neki, hogy azért szeretné csinálni ezt a munkát, mert örül, hogy van egy hihető dolog, amivel segíthet az embereknek a jövőjük boldogabbá tételével, egyfajta missziónak tekintette"

    Szerintem itt van az egyik legalapvetőbb probléma. Ez tisztán üzlet, semmi misszióról meg segítségről nincs szó, üzletkötők léteznek évszázadok óta és soha nem arról szólt a dolog, hogy a másiknak legyen jó. :) Ez a hülye pszichológiai ráhatás meg marketing, aminek sajnos a legtöbb ember be is dől.

    Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

  • floridaaa

    csendes tag

    válasz Nikitaa7 #842 üzenetére

    Szia!
    Én is valami ilyesmiért mentem ide dolgozni! Hogy olyan dologgal szolgálhatok amivel jót teszek az emberekkel! Nem is evvel van a probléma szerintem,hanem a felállított rendszerrel és a kollégákkal!
    A MENNYISÉG RÁMEGY A MINŐSÉG JAVÁRA!
    Belehajtják az embereket,hogy még még nyomjad befelé a pénzt!
    Az éves díjért csak egyszeri jutalékot kapsz,de közben gardírozd az ügyfeled pénzét 20 évig!
    Az egyszeri nem sok jutalékért! Ezért a tanácsado megköti a szerződést,és utána elfelejti az ügyfelet! Nem fogja hívogatni keresgetni stb.,mert azt ki fizeti meg neki? Se ideje se pénze rá!
    Emiatt rengeteg panaszt hallok vissza ügyfelektől! Mindkettőjüknek igazuk van!
    Eseti befizetésért szinte filléreket kapunk,holott avval van a legtöbb gondunk,és folyamatosan,akár 20 évig! Párszáz forintért???????
    Az állandó teljesítmény miatt a kollégák már egymást nyulják le! Az ügyfeleket,egységeket,pénzt!
    Ennek mi lesz a vége? A Brokernet evvel rontja el a renoméját!
    Több millio forintott menedzselj 20 évig,egyszeri 30 000-ért? A költségeidet nem fedezi,ha normálisan állsz a dolgokhoz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Persze ha csak a kötésig érdekel,akkor még belefér :)

  • Vamp

    senior tag

    válasz Nikitaa7 #842 üzenetére

    Azért mégegyszer, utoljára elmondom, hogy mindenki megértse.

    A Bnetnek NINCSENEK saját termékei, a piacon jelenlevő pénzintézetek (bankok, biztosítók, szakosított hitelintézetek stb...) cuccait ajánlják, kvázi árulják az ügyfeleknek.

    Florida. Ha ennyi nem volt elég, mondd már meg, mégis mi venne rá, hogy kilépj a cégtől a halál odvas, sirályürüléktől kissé horpadt f*szába? Nagyon vigyázz, mert az MLM-ben pontosan az általad leírt dolgok miatt csalódnak megannyian az egész világban.

    Valaki itt a normális munkahelyet hasonlítgatta megint az MLM-hez.
    Ki nem szarja le, mi van egy hagyományos rendszerű melóhelyen, ha egyszer MLM-ről van szó? Teljesen más rendszer a kettő, de olyannyira, hogy még a hátrányokat sem lehet egy szempont alapján nézni! Ne keverjétek a szezont a fazonnal, aki nem biztos abban amit ír, miért postol baromságokat?

Aktív témák