Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Dolby

    senior tag

    válasz BrOpsI #829 üzenetére

    A rossz az hogy vannak tanácsadók akik tényleg nem veszik komolyan és csak a haszon érdekli őket!!!

    Igen sajnos van. És sajnos a Bnetben sok olyan van aki vagy csak belekezdett de abba is hagyta, és sok aki lehet szuper meg hiper csak éppen az emberekkel nem foglalkozik. Éspedig ahogy azt már leírtam 1x, a cégeknek meg kell válogatniuk a munkatársakat, nem lehet mindenkit felveszegetni, mert ha ezt teszik akkor jön a gyanú hogy kizárólag az érdekeik vezérlik őket, és ez az érdek a gyors pénzkeresés, nem a hosszútávú jó arculat és hírnév kialakítása.

    Milyen érdekes hogy csupán ezért a témáért szerintem már legalább 100 ember beregisztrált és többet nem láttuk csak 1 hsz erejéig. Vagy nem merik felvállalni magukat az emberek, vagy ez a topic sokkal jobban megmozgat pár embert mint bármi más itt a prohardveren.

    BrOpsI
    Ezt nem célzásnak venni, üdv a csapatban és remélem hogy látunk még!

    [ Szerkesztve ]

    - Nyugalom, a hosszú élet ritka!

  • floridaaa

    csendes tag

    válasz BrOpsI #840 üzenetére

    Szia! Nem tudom mi a jó! Akiket eddig felsoroltam,a szakmai vezetőm 3-as,a másik 4-es,a harmadik meg 5-ös! Borítsam a bilit? Megérdemelnék nagyon! Csak utána hogy járok oda közéjük??????? Nem tudom hogy átlehet-e kérni magam máshová?

Aktív témák