Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • runner 125

    nagyúr

    válasz jimy_l #10053 üzenetére

    Hali!

    Noh igen, akkor nem csak nekem volt gyanúsan "olcsó", pláne még leszállítva.

    Egy valami lehet biztató; h vaterára boltként van regisztrálva, ami szvsz cégjegyzéket, cégnevet, ct.-t, telephelyet, egy szóval minden efféle adatot tartalmaz, így táncsak nem csalni jött ide - bár a mai világban...
    Egyébként google-ban rákerestem a nicknevére és a városra, bízva, h van egy árva honlapjuk legalább, de semmi.

    thyeby

    Igen, ahogy látod Te is, alatta én érdeklődtem, nem sok adás-vételem volt vaterán, ötvenvalamennyi, de mind pozitív. Miért csesznék ki vele, h lerendelem aztán bszom átvenni?!

    A fogastémában igazat adok. Bár, őszintén van egy gardrób rész is, általában oda szoktunk pakolni most is. Viszont egy kis szekrényt mellé még szeretnék csináltatni.
    Meglátjuk, nem tudom bevállaljam-e.

    Speciali

    Én ezt is megértem, de szerintem - legalábbis gyanítom - , h az asztalosoknál is van forgótőke, anélkül manapság nehéz bármilyen üzletet belendíteni.
    Pláne itt, jó, ha 25.000ft-nyi anyagról beszélünk - mert, egy konyhabútor esetén aláírom, na de itt?!

    Merre fele van az a 70km? Mert mi Soprontól nem messze lakunk.

    Köszi nektek!

    [ Szerkesztve ]

    "Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

Új hozzászólás Aktív témák