Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tjb007

    nagyúr

    válasz Quent1n #64697 üzenetére

    Az ME70C-n kívül gyakorlatilag bármelyiket választhatod.
    Az Amazon tabletjei meg azért nincsenek ajánlva, mert egyrészt nem forgalmazzák itthon, másrészt meg gyárilag egy saját Android fork fut rajtuk, ami minden Google alkalmazástól és API-tól mentes, szóval out of the box nincs rajta se Play, se semmi.

    (#64698) zaskar

    A Samsung Galaxy Tab E 9.6-ot inkább ne. Mennyit szánna rá a kollégád?

    (#64701) McReay

    Acer B1-770, Lenovo A7-10, refurbished ASUS MeMO Pad 7 ME176CX, Alcor Zest Q880I

    (#64703) MonRo

    Nem egy egyszerű kérdés, mert mindegyik jobb valamiben a másiknál. A Lenovoban van a nagyobb felbontású (és valamivel jobb) kijelző és a nagyobb akku, az ASUS-ban meg az erősebb processzor és a nagyobb belső tárhely. Ezek és az ár figyelembevételével szerintem nem lesz nehéz meghozni a döntést.

    (#64706) dragonfx

    Nekem megfelel (az esetek 70%-ban egy ilyen felbontású tabletet használok), pedig a telefonom FHD és a többi tabletnek is nagyobb a felbontása, de ez én vagyok.

    (#64707) Met

    Ha azt gyorsnak érzete, akkor majdhogynem minden/bármi szóba jöhet. Így meg aztán még nehezebb. :D

    (#64708) vacs

    Mivel hivatalosan Magyarországon továbbra sem forgalmazzák, így normális garancia sem lesz, csak bolti. Itthon leginkább a sufnigéesemek forgalmazzák, náluk meg elég valószínűtlen egy fekete péntek.
    Az EXPANSYS-on nézd esetleg majd meg, náluk is lesz talán akció.

    (#64710) mellov

    Ha kifejezetten gamer tabletre van szükség, akkor csak ez a kettő jöhet szóba (az Acer Predator 8 az én szememben nem az). Itthon túl nagy felhozatal nincs, 80-90 ezer forint környékén az ASUS MeMO Pad 8 ME581CL és az ASUS ZenPad 10 Z300CL számít a legjobb vételnek a teljesítményt is nézve.

    (#64711) kretenallat

    Hasonló eset, szintén GearBest.
    Igen, van/volt olyanra példa, hogy egy lyukon osztozott a kettő, a fizikai reset "gomb" nyomkodása viszont továbbra sem csinál factory resetet. Önmagában az csak egy fizikai megszakító, szóval ez csak egy ilyen kalapból előhúzott random válasznak tűnik.

    Felesleges körök helyett én egyből a PayPal felé fordulnék, bár benne van a pakliban, hogy nem a javadra fognak dönteni.

    (#64712) Scrydhan

    LG G PAD II 10.1 (az alaptárhely mondjuk nem nagy)
    Az abszolút csúcs a Tab S2 9.7 lenne, de ezt már kiejtetted. A másik még, ami szóba jöhetett volna a Nexus 9, de az meg nem bővíthető.

    (#64713) freeknight

    Igen, létezik ilyen.
    A fekvő robotnál nyomd meg a hangerő + (vagy -) gombot, némely modellnél így jön be.
    További lehetőségek: [link]

    (#64714) Tanisz

    A Samsung Galaxy Tab E 9.6-ot inkább felejtsd el.
    Acer Iconia Tab B3-A20, ASUS ZenPad 10 Z300C, ezekre érdemes ránézni, plusz esetleg még a refurbished ASUS-okra.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák