Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tjb007

    nagyúr

    válasz november #61900 üzenetére

    A 8,9 mindig is a fehér holló kategória volt itthon, most is. A 9,7-esekből meg nincs olyan, ami ajánlott is lenne, szóval vagy 8, vagy 10,1 hüvelyk jöhet szóba.
    A HDMI megint csak a fehér holló kategória, elvétve található csak meg az Androidos modelleken.
    Most csak 8 hüvelykeseket írok, eldöntöd, hogy a 10,1 is okés lesz-e. A következőkről lenne szó: ASUS MeMO Pad 8 ME581C, Lenovo Yoga Tablet 2 8", esetleg még a Nokia N1 (de ezt csak bolti garanciával kapod meg), illetve a Lenovo S8-50 (az eMAG-ról). Na jó, legyen egy 9,7-es is: [link]

    (#61901) CactuS

    Wi-Fi mindenképp kelleni fog, anélkül nem fog menni, és az akkut is érdemes (és egyben ajánlott is) 100%-ra feltölteni.
    Ha bekapcsolt Wi-Fi mellett is ez a helyzet, akkor csinálj egy rendszer visszaállítást és utána próbáld újra.
    A 1050F (ami neked is van) már júniusban megkapta a Lollipopot, de ez még nem az, nevezzük ezeket előkészítő frissítéseknek.

    Közben látom megoldódott.

    Yoga 2-höz tokot az eBay-en, Aliexpressen érdemes nézni.
    A Sencor Elements 10.1 problémára: dugj rá egy egeret, azzal már rá fogsz tudni bökni.

    (#61903) zaskar

    Igen, olvastam, hallottam én is róla, viszont nem jelentkezett mindenkinél, és ha minden igaz már lett is kiadva rá javítás (pontosabban új firmware).

    Teclast X98 Air 3G/X98 Air II:
    + jobb kijelző (fényerő, színek)
    + picivel gyorsabb processzor, de érezni gyakorlatilag nem fogod
    + HDMI (bár nem írtad, hogy szükség lenne rá, de azért nem baj, ha van)
    + az Android szemszögéből picivel jobb partíciókiosztás
    + jóval elterjedtebb, népszerűbb, ennek megfelelőeb a közösség is nagyobb mögötte
    - bloatware tenger az Androidon, takarítani kell, plusz minden, ami a Cube i6-nál pozitívum

    Cube i6 Air/i6 Air 3G
    + gyorsabb eMMC
    + picivel jobb anyag- és összeszerelési minőség
    + stock Android, nincs bloatware
    - minden, ami a Teclastnál pozitívum

    Üzemidőben gyakorlatilag döntetetlenre állnak, majdhogynem ugyanazokat a számokat hozzák.

Új hozzászólás Aktív témák