Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • maiden8

    csendes tag

    válasz tjb007 #5936 üzenetére

    Te szándékosan nem akarod megérteni amit írok.
    Egy a másik fórumban megjegyeztem, hogy más szemében a szálkát, sajátunkban a gerendát sem!

    Igen egy kínai üzemben dolgozok 24/7-ben ahogy írtad. Itt még szakszervezet sincs.
    De megtanították, hogy ugyanannál a terméknél ha valami 142 dollár és valami 166,7 dollár az azért van mert a 142 dollár bizonyos szinten silányabb, vagy gyengébb gyártástechnológiát takar.
    De ne akard már nekem bebeszélni, hogy nem látod a linken a választható elemeket.
    Ott a választható ház is.
    A külalak már évek óta katalógusból választható, és ne gondold, hogy csak és kizárólag a WayteQ kedvéért csináltak egy műanyagnyomó szerszámot és gépsort a háznak.
    Mindenki klónt használ, az eredeti az iPad, az első androidos tabletet pedig az eken gyártotta és ez volt az eken 001

    A személyeskedést te kezdted. Én csak csupán megvédem magam.
    Annyira elfogult vagy, hogy nem akarod a a másikat meghallgatni mit mond.
    Nem kötözködésből járok ide, de te kényszeríted ki.
    A xPAD70-ről nagyon sok helyen leírtam, hogy nagyon jó készülék, Ajánlom is a készüléket. Igen egy viszonteladó vagyok.
    Még te is linkelted több írásomat amivel támogattam és igyekszem jobbá tenni, de ne legyünk már ennyire elfogultak.

    Magyarítás: már a 2.2-ben van!
    Azok a gyártók kapják meg akik OHA tagok.
    Személyeskedés helyett és akkor itt be is fejezem. (peace)

    Térjünk át vita helyett tisztán szakma eszmecserére és kérlek adj meg egy linket ami igazolja, hogy az Amlogic OHA partner ( közvetlenül, vagy szerződésileg más partnerrel közvetve)
    Ennek hiányában HIVATALOS frissítést ne is várj.
    http://pdaplus.hu/images/maiden/xpad70/Image00005.jpg

Új hozzászólás Aktív témák