Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kovi831

    aktív tag

    válasz Bali27 #12255 üzenetére

    A jövőre való tekintettel inkább 8120 mondanám, hogy vedd meg.Úgy is unlocked, nekem most 4ghz-en fut, tovább nem próbáltam húzni mert ez nekem bőven elég. 40eFt-ért már kapható.Nem mondom, hogy az 6100 rossz, még nem próbáltam, de szimulálni azért tudnám.

    Én sem értem azokat akik hirtelen lecserélik, olyan erő van benne, hogy öröm nézni.

    Pl.Volt úgy, hogy kikapcsoltam 6 magot és egy csomó háttérben futó alkalmazást indítottam.Így 2 maggal azért volt meglepődés, természetesen 3.1 GHz alapórajelen.Egy 1080p 15 gigás filmet futattam, na azért akadt is egy kicsit.Visszanyomtam a +6 magot, úgy vitte mint a rongyot :)

    Ja azt nem értem miért vannak egyesek a hőmérsékleten kiakadva! Nekem 45-50 C fokon megy aida-val, persze ez kupakhő.Csak azért mondom, mert a 6000+ x2-esem is 125 watos volt és az is ennyire melegedett, az is 50 körül járt.
    Sztem a maghő eleve hülyeség, most 45 fokos(kupak) akkor hogyan jöhet ki 25-28 fok maghő?

    Szerk.

    Ja és nekem is alapfeszen meg 4Ghz-et.És tegnap 28 C fokos szobában volt 50 fok körül, teljesen halkra véve a ventit.Szóval nem rossz, persze Artcic Freezer 13-al.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák