Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Saccco

    nagyúr

    válasz tanygab #8342 üzenetére

    Azért lehet, mert a Pocket Legends 2.1en nem látszik a marketbe, csak 2.2ön.

    (#8377) MartOOn:
    Azért van fejjel lefelé, mert a ezek az őrült kínaik fejjel lefelé tették bele a kijelzőt.

    █ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

  • syl5

    őstag

    válasz tanygab #8342 üzenetére

    Én se találom piacon a Pocket Legends-t, pedig megnézném én is...
    Én már Pulse-on is találkoztam ilyen problémával, de sajnos a mai napig nem találtam rá megoldást. Többször volt már ilyen velem, amikor egy app felkerült egy x időpontban, de én csak pár nap, hét, esetleg hónap múlva láttam. Pl az Angry Birds volt nekem ilyen. Akkor a Sygic Aura-t Pulse-on sose láttam. Blade-el látom, de nem működik...
    Igen ha már Sygic Aura, akkor van egyáltalán akinek működik? Froyo-val kipróbálnátok?
    Szal nem tudom mi lehet ilyenkor a Market-el. Semmit sem tudtam csinálni vele, egyszer csak megjelent nálam is az Angry Birds.
    Másnak is jelentkezett már ez a probléma? Esetleg nem találtatok rá megoldást?

    Emellett nekem olyanokat is szokott produkálni a market, hogy a letöltések listában nem jelenít meg bizonyos letöltött és feltelepített programokat, vagy egyiket sem jeleníti meg. A program/programok ilyenkor kiválóan működnek, de nincs ott a letöltéseknél, tehát nem jelzi a frissítéseket a market.
    Erre sem találtam különösebb megoldást...Kétszer háromszor újraindítottam a telót és visszajöttek az alkalmazások, ha szerencsém volt.most viszont már ez sem segít..
    Ilyet nem tapasztalt más is?
    Esetleg nem lehet hogy az a2sd-vel van összefüggésbe?

    Valamint nálam blade_keypad.kl fájl átírása sem eredményez semmit. Átírtam az összes gomb bejegyzését WAKE-ra, de ugyanúgy nem reagálnak rá. És ez baromi idegesítő, mert zenehallgatásnál elég szar, hogy gyakorlatilag nem tudok hangerőt növelni, csökkenteni, ha lezárva a zsebemben a telefon.
    Ez működik mindenkinek? Esetleg valami tipp, hogy miért nem jó nálam?

    Jah igen zenehallgatás...Hááát aki azt mondja, hogy hangos, az biztos egy csendes szobában ülve hallgatta...Amíg városba nem tettem fel a fülhallgatót addig azt mondtam, hogy okés a hangerő, de miután kipróbáltam..lehet nem kellett volna. Míg viszonylag csendes utcában haladtam addig éppen elegendő volt a hangerő, viszont amint kiértem egy forgalmasabb útra (villamos, autók) siralmas volt... Ezt úgy mondom, hogy felflash-eltem az audio boost-ot, ami egyébként nálam semmit nem hangosított (nem wipe-oltam utána, bár szerintem nem nagyon szükséges), poweramp-ot használok, preamp fel volt húzva egy olyan szintig, amíg nem torzít egyik zene sem, és pana in-ear fülest használok. Nos remélem, hogy ha majd romcserénél még egyszer felteszem a audio boost-ot, és wipe-olok utána, akkor használni fog, mert ez így nem túl jó. Ugyan lehetett volna még az adott számnál a preamp-ot húzni, de akkor ha átvált a következő számra,ami hangosabb akkor hirtelen úgy elkezd majd az torzítani...és ugye hangerőt meg egyszerűen nem lehet lejjebb venni, az meg egyszerűen káosz, hogy késés miatt rohanva elővegyem a telefont a zsebemből és a preamp-al próbálkozzak..

    (#8393) Saccco:
    Pedig látszania kéne!
    Latest version: 1.5.8 (for Android version 2.1 and higher)
    És nekem az appbrain se rinyál, hogy nincs 2.2-őm.

    [ Szerkesztve ]

    Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

Aktív témák