Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • kovi82

    tag

    válasz Zolom89 #10767 üzenetére

    Igaz hogy lehet emelni a procit..de ez megint attól függ ki mire használja azaz érdemes-e..

    Nekem jelenleg adott egy 256 mb-os készülékem..

    - agyonnézve pixelhiba mentes
    - kékesedés kicsit sincs, néhány helyen szürkeészrevehetetlenrózsaszín csík
    - kijelző nem vibrál a háttérképek tökéletesek

    1. játszani nem játszok rajta
    2. navigáció ( Aura , heti 1x )

    Szóval nekem nem biztos hogy érdemes futkosni az 512 ramosért mert annál is előfordulhat pixelhiba ami a mostanin nincs..

    Engem jobban zavar az akkumulátor szűk keresztmetszete NA az nem lenne mind1 hogy pl. 1 nappal többet bír. Aki játszik vagy memóriazabáló alkalmazásokat használ az cserélje, bár később is cserélik .. és akkor lehet már gyári 2.2-es Froyo-val jönnek a készülékek..

    Jan.-Febr. -ra meg kiderül hogy az 512-eseknek vannak e rejtett hibái. De én azt tanácsolom hogy akinek hibátlan vagy közel hibátlan a kijelzője ne kockáztasson egy cserét mert lehet hogy több lesz a memóriája (amit később vagy kihasznál vagy nem) de a nyomorék TFT-t mindig bámulni kell.. :) és tuti ha pixelhibás lenne mindig ott akadna meg a szemem.. :)

    / nameg ha később cseréltetem 1-2 hónappal.. akkor annyival újabb 512-esem lesz később :) /

    [ Szerkesztve ]

    Jelenleg: Siemens ME45 , Nokia 3109C , Nokia 3650 (symbian), Sony E P910i (symbian UIQ) , Nokia E50 (symbian) , Nokia E51 (symbian) , Nokia E52 ( Symbian ) , Nokia 5230 ( Symbian ) , ZTE Blade , Nexus S i9023 , LG 4X HD ( P880 )

  • philoxenia

    MODERÁTOR

    válasz Zolom89 #10767 üzenetére

    Hát, így is eléggé melegszik komolyabb alkalmazásokban, tartósan nemigen érdemes húzni....

    Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

Aktív témák