Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tomyka74

    senior tag

    válasz Tunder_ke #15529 üzenetére

    Szia.
    A Z10pro itt van már de még nincs rendszerbe kötve mert várja a tuning tápegységet ami most van készülőben. (avx-en foglalkozik ezzel egy emberke és Ő készíti, Memoris fórumtárs ajánlotta és rögtön fel is vettem vele a kapcsolatot, egyeztettünk és készíti a tápot/kábelt) A gyárival nem akartam összekötni mert gondoltam akkor már "normális " tápot kap és kimaxoltam ezt is. :D Pár nap várakozást beáldozok az eredményért. De mindenképp megírom ,miket tapasztalok. :)

  • tomyka74

    senior tag

    válasz Tunder_ke #15529 üzenetére

    Szia/sziasztok.

    Akkor a Z9s - Z10pro upgrade- ról. :D

    Na először is a képi világa, azonnal látható változás, pl: a filmen látható anyagok textúrái sokkal kidolgozottabbak,a színek természetesebbek viszont mintha "jóval több" színt látnék, kontrasztosabb, jobban elkülönülnek a dolgok,részletesebb a kép. kb. így ennyi.

    A hangban már nem annyira hallok változást viszont mintha finomabb lenne a mélyhang tartomáy, a hang kb. ennyi. Viszont az új tápegységgel a kép szerintem nem változott viszont a mélyhangok erőteljesebbek ami most így elsőre nem biztos,hogy tetszik. A center hangja űber finom részletes de nekem center fétisem van én a moziba azt szeretem legjobban ugyhogy ezt nevezzük ki döntetlennek! :D :D

    Akkor a fekete leves: minden fajinan működik viszont találtam egy hibát, a felirat beállításaimat nem tartja meg filmek alatt, hiába kicsinyítem színezem a feliratot akkor is ő az alap beállításaival jeleníti meg. (ami nekem idegesítően nagy méretű).

    Amúgy úgy néz ki haverok leszünk, :D pláne ha a felirat megjelenítés is helyre áll.
    Megéri a váltást pláne ezen áron.

    Tudtok ajánlani újabb fw.-t ami talál ezt is orvosolni tudja?. (most 6.3.2. van rajta).

Új hozzászólás Aktív témák