Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gabesz87

    veterán

    Habár nem szervesen a témához kapcsolódik, de egyszerűen nem kapok választ máshol. Szóval HDMI splitterről volna szó. Használ esetleg valaki? Beni, előre is köszi a válaszod, tudom, hogy te segítettél, és ajánlottál régebben, amit te is használsz, csak ahogy a másik topicban megbeszéltük, az nem 4K-s.
    Na szóval, nekem olyan 1-be, 2 kimenetes splitter kéne, ami tud 4K 60Hz-et, HDR-t, 3D-t, minden HD hangformátumot, és működik rajta a standby passthrough. Ez alatt azt értem, hogy a Denon erősítőm bekapcsolás nélkül átviszi a set-top-box jelet, és jó volbna, ha ez működne a splitteren keresztül is.
    Itthonról hdmishop-ból láttam 30k körül, de azért ennél olcsóbban szeretnék ilyen cuccost. EZT néztem, ami "olcsóbb", csak ahogy látom, vegyesek róla a vélemények. A másik pedig EZ, ami a HDMIshopban is kapható, úgyhogy gondolom, hogy ez működik, és még mindig olcsóbb, majd egy 10-essel, mint itthon. De ha a másik, olcsóbb is jó, akkor maradok annál. Szóval örömmel fogadnám a véleményeteket!

    eladó: Asus TUF Gaming K3 mechanikus bill.

Új hozzászólás Aktív témák