Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gyeniko

    őstag

    válasz TIT #11732 üzenetére

    Tények? Fizika? Kezd érdekes lenni. Szerintem nem túl bonyolult kísérlettel igazolható, vagy cáfolható a dolog: Minőségi forrás+minőségi erősítés+minőségi hangfalak. Pl. a te nagyszerú láncod. Elmegyünk hozzád, viszünk magunkkal egy még annál is minőségibb mérési rendszert (ebben tudok segíteni), melynek része egy klassz mikrofon is, 2*5 alkalommal meghallgatjuk azt az általad adott bármiket (pl. zene, teszt hangok, stb.). Az egyik 5-ös sorozatnál egy 460 Ft-os tápkábeleken keresztül etetjük a cuccaidat, a másik 5 esetben a tieiddel. A mérési lánc rögzíti és rajzolja a frekvencia menetet és a dinamikát (meg sok mást is), a szoftver mutatja az eltéréseket is. A kísérlet végén megnézzük, hogy van-e különbség az 5-5 mérés között, illetve a különbség "párhuzamos"-e a tápkábelek cseréjével. Ha van, akkor én fizetem az összes költséget, ha nincs különbség, akkor te állod a költségeket. Az eredményeket mindkét esetben több topikon is közzétesszük. Jó lesz így?

    Nem tehetünk meg mindig mindent, amit kellene, de azt mindig meg kellene tenni, amit lehet!

Új hozzászólás Aktív témák