Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Patice

    nagyúr

    Köszönöm mindenkinek a tanácsokat! :R

    HP Microserveren agyaltam. Számításba vettem. Gen8 drága. Korábbi verziók ugyan olcsóbban beszerezhetőek, de már vannak annyira egyediek, hogy később nehéz fejleszteni. Lehet másnak ez nem szempont és pont ezt keresi benne. Ezt is megértem, de nekem (úgy érzem) nem erre van szükségem.

    Az építés érdekel, az, hogy létrehozzak valamit, amit a saját igényeimhez igazíthatok, optimalizálhatok (valamennyire). És hogy eljátszhassak vele. Kísérletezni akarok, tapasztalatot szerezni benne, mert kihívás számomra, hogy tudok-e olyan gépet, eszközt csinálni, ami több dolgot képes ellátni.

    Olvastam már, hogy sokak megpróbálkoztak már HTPC + NAS kombóval, de sosem volt az igazi.

    A célgépek híve vagyok ugyan, mert általában, ami egy valamire jó, egy feladatra találták ki, az jó lesz. Ami univerzális, az már igazán semmire sem jó.

    Na most ezen gondolatmenettel próbálok kicsit szembe menni, saját úton. Érdekel, hogy vajon a fenti tétel igaz-e. Valóban csak a célgépek a legjobbak? Nem lehet 1-2 max. 3 funkcióra mégis befogni egy eszközt, hogy az minden funkciójában jó legyen?

    Meglátom. Saját bőrön. :B

    Ui.: tapasztalatokat megosztom szívesen. Amint lesznek. :)

    [ Szerkesztve ]

    Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

Új hozzászólás Aktív témák