Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Upo

    addikt

    válasz Imy #14607 üzenetére

    Hát akkor buktad a dolgot. Szerintem azt a 40$-t is azért húztad, mert nem akarod megvenni. A 60$ ár is jónak számít, mert inkább 65-70 körül szokott lenni, a 47$-os kuponos ár szerintem instaget, de az neked kijjebb van 7$-al. Soha nem lesz 40$. Ez a kupon se fog sokáig élni szerintem.
    Látszik abból is, hogy az armband amit linkeltél az ennél olcsóbb cucc, kuponozva 58$, ráadásul ebben van gps/glonass, és iránytű is, önállóan képes gps-es pulzusos sport rögzítésre, nem kell hozzá a telefon. Az armband meg olyasmi mint egy miband2 nagyobb képernyővel és rövidebb üzemidővel, telefon nélkül nem fog neked activity-t rögzíteni.
    Nekem a BIP még 60$-ért is megérte, pont a beépített gps miatt, amit a többi hasonló nem tud, azoknál vinni kell a telefont is. Itt meg csak elindítom az órán a rögzítést, utána otthon szinkronizálom a mifit-el ahol ki tudom elemezni akár a térképen is, illetve mifit exporter app-al gpx-be lehet exportálni amit endomondo/strava/stb. visz. Notify&fitness for amazfit is tud exportálni google fit-be és sport appokba.
    Üzemidőről nem nagyon tudok még írni, tegnap késő délután csomagoltam ki a küldeményt. 96%-on állt, most 87% Lefekvéskor 88%-on állt, de bekapcsoltam a pulzusmérős alvást, amire írta hogy jobban szívja az akkut, ez 1%-ba került. Persze tegnap végig nyomkodtam, firmwareket, res-eket próbálgattam, pulzusmérés, próba activity, stb. Most visszaálltam a gyári kínai/angol firmware-re, ami angolra van kapcsolva, teljesen használható. Egyedül az időjárásban van így kínai betű, de ez nem az óra miatt, hanem a mifit küldi rá kínaiul. Állítólag van patchelt mifit amiben átírták angolra ezt is, de azt nem próbáltam, nem zavar, úgyse nagyon nézegetem. A hőfokok meg az ikon elég.
    Ha időben hazaérünk akkor ma délután lesz egy kis kocogás is vele, első éles bevetésként. Páromnak van Polar órája, meg viszem az endomondo-t is, majd kiderül hogy teljesít.
    Egyelőre ennyi, majd még frissítek infókat.

    Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

Új hozzászólás Aktív témák