Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tybsen

    addikt

    válasz ztibor #419 üzenetére

    @ztibor: +1

    @Arnold77: ztibor tokeletesen jol es roviden leirta - ez a normalis mukodese.

    Hosszabban ( :DDD ) : Automata modban ha nincs semmi kulonos tortenes, csak enyhen szivja be a levegot. Ilyenkor tobbnyire nalam is 001 korul van - ha barmilyen behatas tortenik (beleerte szelloztetest is), azonnal felmegy az ertek. Ilyenkor attol fuggoen, hogy mennyire extrem a dolog, erosebb fokozatra kapcsol, majd fokozatosan visszamegy az ertek a levego megtisztitasa utan. Esetleg azt csinalhatod, hogy naponta 10 percet "atkeverteted" vele a levegot, tehat 10 percig 3-as fokozatra kapcsolod - logikus modon ilyenkor erosebben sziv es erosebben fuj, igy nagyobb a mozgas. En ezt nem probaltam eddig ki tobb napon keresztul tartosan, de ahogy ztibor forumtars irja, igy tudsz vele szalloport szurni.

    En is gondolkodtam az elso heten, hogy vajon jol mukodik-e (majdnem visszakuldtem) es kell-e ez egyaltalan nekem. En ugy vagyok vele, hogy mivel nagyon csendes, szinte eszrevehetetlen, keves energiat fogyaszt es szerintem nagyon szep, esztetikus darab, semmikeppen nem zavaro, keves helyet foglal. Leginkabb a napi szelloztetesnel latom, de persze barmikor amikor van valami sutes-fozes-gozoles stb. mindig tudatositja bennem, hogy van letjogosultsaga es jol teszi a dolgat. Nyilvan nem letszukseglet, de ha a kb 130 EUR kiadason tulteszi magat az ember, csak a kb 30 EUR szurobetetek vasarlasa marad. A napi felgyulemlo port nem szunteti meg (vagy legalabbis nem olyan mertekben, ahogyan elvarna az ember - de ez nem is a funkcioja, szerintem ezt mi gondoltuk felre) - esetleg erdemes ezzel a napi 10 perces jatekkal max. fokozaton huzamosabb ideig kiprobalni. Nalam a robotporszivo minden nap kepes lenne egy jo adag port osszeszedni, szoval ha annyira zavarna, korbejaratnam naponta - egy ilyen kombinacioval talan jobb eredmenyt lehet elerni.

Új hozzászólás Aktív témák