Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Comic

    aktív tag

    Hát eddig tartott a románc. Én nem tudtam megbarátkozni ezzel a kütyüvel.
    Volt Huawei P30 Pro-m, utána Samsung S21 ultra-ra váltottam, s ez után kött a x13.
    Orbitális csalódás. Csúcsként vezették be európában, így nálunk is, viszont a tesztek ehyértelműen megmutatták, hogy nem ez a csúcs. Bár, ha nem tudnám, hogy létezik az x13 ultra, akkor sem hinném el, mert azt éreztem, hogy egyértelműen hiányzik belőle, ami zászlóshajóvá tegye. A problémáim, hátha mások nem így tapasztalják és kiderül, hogy én hibáztam valahol.

    1.: A zoomkamera az előzményeimet tekintve gyengén muzsikál.

    2.: FHD60 mellett sincs videózás közben váltás a kamerák között, ami szerintem hatalmas hiányosság, főleg ha a kamerával akarják eladni a masinát.

    3.: A kijelző képe valamiért nekem kifejezetten nem tetszik, bár ez nagyon szubjektív.

    4.: Az akku a kompakt méret ellenére eléggé gyatrán teljesít (szintén az előzőeket tekintve).

    5.: A gagyi, minden logikát mellőző EMUI-ról ne is beszéljünk.

    6.: Vicces, hogy hamar lekapcsol a masina mindent, amikor mobil hotspot-ot használtam. Gyakorlatilag semmit nem lehet vele 15-20 percnél tovább csinálni, ha közben osztom róla a netet.

    Azért döntöttem az X13 mellett, mert azt vártam, hogy kiváltja a Huawei hagyta űrt a piacon, de közelében sem jár.

    Remélem többeteknek okoz több örömöt, mint nekem.
    Én, a magam részéről visszatértem a Huawei-hez (google hiány ellenére) egy Huawei Mate 50 Pro személyében.

Új hozzászólás Aktív témák