Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • beyruth82

    veterán

    válasz Borrower #343 üzenetére

    Meg is volt az első nap. Belaktam a telót. 10%-nál tettem fel tölteni 6,5 óra volt a kijelzőidőm tehát a 7 órát hozná kb 0%-ig. Csak wifis netezés volt, 120hz-re tett kijelző mellett, auto fényerőn. Gondolom mobilneten ez leredukálódik 5-6 órára. 21 perc alatt töltött fel 10-ről 100-ra de olvastam a tesztben valami beállításról az aksinál ahol lehet szabályozni a töltési sebességet, én ezt nem találtam. Gyors, nem melegszik és teljesen laggmentes de ez már a 11T-nél is így volt. A fényképezőnél (teljesen auto beállítások mellett,ai bekapcsolva) annyi különbséget látok, hogy a színek realisztikusabbak mint az elődé. A 11T-nél élénkebb, szaturáltabb ami nekem tetszik nagyon de a valósághoz a 12T képei állnak közelebb. Belenagyításnál a 11T-nél a részletek, írások elmosódottabbak a 12T kamerája jobb, részletesebb ilyen téren de ez csak akkor látni ha belezoomolok a képekbe egyébként itt sincsen érdemi különbség. Tölteni jóval gyorsabban tölt. A kijelzője is szebbnek tűnik. Elégedett vagyok nagyon. :D

Új hozzászólás Aktív témák