Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SaGa59

    őstag

    válasz vg #80078 üzenetére

    De Liara, írtam is a javítást, csak külön, mert kifutottam az időből.
    Nem akarok belemenni találgatásokba, csak olvasgatom a különféle teóriákat. Meglátjuk. Ha bármi módon, de logikusan tud kapcsolódni bármelyik befejezéshez és tudnak hozzá értelmes történetet meg magyarázatot, hogy miért is az lesz a „kanonizált” változat, már megérheti a várakozást.
    Persze sokan azt szeretnék, ha a mi galaxisunkban játszódik, akkor legyen benne Shepard is, vagy legalább valamelyik megmaradt csapattársa.
    A „Tali” vonal nem feltétlenül Tali, inkább a qarianok, akik végre nem a Vándorflotta hajóin élnek, hanem valahogy sikerült visszakapniuk a bolygóikat (ezért nem kell már a maszk). Talán a Geth pusztulása árán. Vagyis a Destroy befejezés menne tovább. Csak annak megvan az a veszélye, hogy valamelyik biológiai faj megint létrehozza a mesterséges intelligenciát és az újra az élőlények ellen fordul. Amitől aktiválódhatnak akár a leviatánok is és abból szép kis kalamajka keveredhet.
    Szóval van potenciál a dologban úgy is, ha az Andromédát kihagyják, de akár össze is kapcsolódhat a két vonal valahogy. Csak a 600 év oda-vissza kétszer, már Wrexnek és Liarának is sok lenne. Szerintem. Wrex már eleve benne van a korban, túl lehet élete delén, mikor a bárkák elindulnak az Androméda felé, vagyis valószínűleg már nem is él, mikor elérik a szomszéd galaxist, a visszaútról nem is beszélve. Liara még fiatal, neki beleférhet még egy ezres talán, de a kétszer hatszáz, plusz a saját kora már 1300 fölé viszi. Elvben úgy ezer évig élnek, a kroganok valamivel tovább, az nem tisztázott, mennyivel. Van olyan tipp, hogy Wrex már ezer körül jár. Okeer, akit ő is öregnek mond, a legidősebb krogan, van aki 1800-ra tippeli, de ő a kroganok között is kuriózum, ebből a szempontból is.

    STALKER modok: https://drive.google.com/folderview?id=0B_PtTRL86S2UQllOam9MUWZ1ak0&usp=sharing

Új hozzászólás Aktív témák