Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Steve1207

    veterán

    válasz M0ng00se #75044 üzenetére

    Léteznek megoldások, hogy mi jó meg mi nem abban nem vagyok képben, itt javarészt azt javasoljuk, hogy pár hét és megszokja az ember a kontrollert, sokunk nem is váltana vissza egérre billre szerintem. Plusz sokszor az a cél a konzollal, hogy elkerüljük a pc-s hülyeségeket, csak bekapcsoljuk és játsszunk, mindenféle szöszölés nélkül.
    Én amiket olvastam kíváncsiságból változó. Van ami működik, de általában frissítgetni kell a cuccot meg beállításokkal szöszölni, ha jön egy új játék vagy patch akár az eszközhöz, hogy mikorra készítik el a fejlesztők az változó. Bizonyos a játékoknál online, ha érzékeli bannolnak érte (valamelyik ubi multiplayernél úgy emlékszem). Utána kell olvasni. Nyilván single player kampányoknál nincs ennyi baj, de hogy megérje az a 40-50e egy normálisabbra, az pénztárca függő. Ha
    meg egyszer konzol szinten kialakítanának erre valami megoldást akkor mehet a kukába (bár utóbbira kevés az esély azért).

    (#75046) csucsotke: nem régió függő a magyar nyelv, amiben benne van ott lesz.

    .

Új hozzászólás Aktív témák