Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • beyruth82

    veterán

    Este belenéztem én is az FM-be bár nekem az FH5 se tetszett és az F1 jatekokon kívül nem vagyok nagy autóversenyes így nagyon casual jatékosnak számítok. 4K30 fps-re állítottam mert autoversenyes játéknál szerintem elég az alacsony fps szám is. A kocsik hátulrol külső nézetből szépek, csillog rajtuk a fény ahogy kell. A pályán kívüli tájat nem igazan nézem verseny közben, így az nálam nem sokat számít. A rásegítések alapbeállitáson vannak tehát enyhe rásegités amikor és ha szükséges a kipörgésgátló bekapcsolva. Nekem tetszik az iranyítás mert az autó nem csúszik össze vissza minden kanyarban és könnyű irányítani. Azt nem tudom ez mennyire realisztikus (nincs kocsim, sosem vezettem) de sokkal jobb mint FH5-ben. Néhány versenyen vagyok csak túl 4-es difficultyn és bár nem fog sokáig lekötni azt érzem mivel így, hogy a kocsi beallitásokhoz, fejlesztesekhez se értek (azt is az automatára bízom) elégge hamar unalmassá válhat a szamomra. Az én beállításaimmal ez egy tök arcade autoversenyes játék, hasonló mint az FH5 csak jobb az irányítás. Egyetlen dolog van ami nem tetszik az az hogy én választhatom meg hányadik helyről indulhatok a versenyen. Ezen jót nevettem. Igaz a jutalmak ennek megfelelőek, tehát minnél előnyösebb pozíciót választok annál kisebb a jutalom de akkor is. Nem tudom ez minden versenytipusnál így van? Vagy ki lehet ezt kapcsolni és valami időmérő kör alapján rajtvonalhoz állni? Ez így elég furcsa nekem.

Új hozzászólás Aktív témák