Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Beniii06

    őstag

    válasz mcwolf79 #202051 üzenetére

    (#200808)
    (#200823)
    Az X-et nehezebb kihozni MSRP árból, csak kb +100 usd-vel(ryzen 1600-ra cserélve -20k), de attól még marad több pénzért többet is kapsz elv. Most ha megkérdeztem volna, hogy te milyen "X" konfigot állítanál össze, biztos kerestél volna valamilyen 9999KFXZ CPU-t 150k-ért és rámondod, hogy az egyik alkatrész drágább, mint az "X", amúgy az X-ben is AMD APU van. :DDD

    Egyedül az olcsóbb játékok és az ingyenes multi ami szól a PC mellett.

    Erre is csak azt tudom mondani, amit FollowTheOri-nak,hogy csak részigazság( jelenlegi helyzet ismerete nélkül végképpen kijelenteni ilyesmit valótlan), továbbra sincs low input lag, VR, modolási lehetőség, CSGO(normális) PUBG Lite X-en és még rengeteg érdekes multit lehetne sorolni, amik pont azért szüntek meg, mert sikeresek voltak és a konkurencia felvásárolta őket, majd konkrétan bezáratta őket(AvA,CrossFire), nem üres multi miatt(mennyi mókáról lemaradtál), CoD-dal amúgy sem sem szabad játszani már a CoD2 óta(azóta is lehet vele multizni, pedig nem mostani ugyebár). :DDD

    A "Setup"- ban való állítgatásról(Settings a neve, már vagy 15 éve biztosan, jó sokat játszhattál PC-n ebből is látszik), hála annak aki kitalálta és a motion blur-t ki lehet benne kapcsolni, továbbá a render távolságot stb. szóval csupa felesleges dologgal terhelik a usert. :DDD

    Tessék itt is egy vélemény. [link]

    Érdekes, hogy az olcsó játékokat írtad, pedig pont a GP miatt szokták, szokták mondani, hogy a boxon olcsóbb játszani, "új dolgot is tanultam ma."

    [ Szerkesztve ]

    "Got any other secret weapons?"

Új hozzászólás Aktív témák