Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Madwe

    nagyúr

    válasz Gabesz77 #12985 üzenetére

    Youtubeon 30fpsel mennek a videók agyontömörítve, ezért a felbontás különbség se nagyon jön ki. Ellenben xone alapban magasabb kontrasztal dolgozik, ezért teltebbnek tűnik a ps4hez képest, ami fakósnak. Azonban ez meg ugye kijelzőn szabályozható...

    Mindenesetre a fő érv a platform mellett szerintem, hogy ha van barát, az mit használ, hogy mely exklúzívok érdekelnek jobban, illetve melyik rendszere jön be jobban (szvsz sony os-e most sokkal letisztultabb és gyorsabb, ms még turbúzza, látszik hogy kb mostanában akarták volna csak a launcht, de kezd nagyon összeálni itt is - multimédia őrültségek, mp3 lejátszó meg ilyeneket nem figyelembe véve, mert az szerintem utolsó szempont egy konzolnál, menó gyorsasága, átláthatóságát, fontos - játékhoz köthető - funkciót figyelve.

    Az hogy a multiplat címek szebbek psen illetve az exklúzívok elméletben szebbek tudnak lenni, az szerintem lényegtelen. Van különbség, sokszor feltűnő, de mindkét esetben egy szép, játszható eredményt kap az ember.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák