Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tomics

    addikt

    válasz Def26 #1141 üzenetére

    Én se tudom melyiket válasszam. A forza az xbox felé húz, az ár meg a PS4 felé. Viszont jó móka lenne néha a kinect-el ökörködni, de nem tudom megér-e nekem ennyi pénzt. Exluzívok inkább az Xbox-nál fogtak meg, igaz egy Last Of Us-t szivesen játszanék PS4-en...hát nem tudom, egyelőre még az se biztos hogy össze tudok kaparni ennyi pénzt karácsonyig...meg ugye ez csak a konzol, akkor már kéne minimum 2-3 játék kezdésnek meg egy második joy ez alsóhangon +30-40 ezer. :D Amibe biztos hogy sok órát ölnék az a Fifa, BF4 és a Forza.

    PH! addikt since 2004

  • bLaCkDoGoNe

    veterán

    válasz Def26 #1141 üzenetére

    Én picit elkettyentem, mert engem egyik konzol sem győzött még meg.

    Anno nem is emlékszem már pontosan, hogy miért X360-at választottam PS3 helyett – igazából a PC kiváltására kellett valami, amin játszani tudok, az exkluzív címek nem igazán játszottak ebben döntő szerepet. Aztán persze csak be kellett szerezni a Halo részeket meg a Gears-okat, amiket meg is szerettem, hiányoznának is, ha platformot váltanék. Persze van néhány PS3 cím is, amit szívesen kipróbálnék (pl. Heavy Rain vagy a Last of Us), de alapvetően multiplatformos játékokkal játszom így praktikusan nézve a dolgot jelenleg a PS4 tűnik ésszerűbb választásnak, már csak jelentősen olcsóbb ára miatt is.

    Persze az elkövetkező néhány hónapban még elég sokúj információ jön majd, úgyhogy addig folyamatosan biztosított a frusztráltság. :) Én is törpölök, de azért ez az egész 'milyen konzolt vegyek?' mizéria szerencsére nagyon first world problem.

    @(#1142) Xirtam: Szerintem a megjegyzések nagy részének sajnos van alapja. Vedd figyelembe, hogy az itt írogató emberkék nagy része az X360 topik törzstagja, így véletlenül sem lehet őket azzal vádolni, hogy az MS fikázásában élnék ki magukat. A kritikák nagy része bizony jogos, és valahol mindegyikünk, akinek X360-a van kicsit rossz érzésekkel szemléli az új dobozt, mert azok a dolgok mintha pont hiányoznának belőle ill. kevesebb figyelmet kapnának, amiért anno megszerettük a saját konzolunkat.

    [ Szerkesztve ]

    "«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

Új hozzászólás Aktív témák