Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • parandroid

    nagyúr

    válasz pzstm #92302 üzenetére

    Mondjuk én ezt az országonkénti store-t sem értem. Steam is meg tudta oldani egy store-ral (illetve bár rég nem vettem semmit, de mintha eu már külön lenne), áfát számolhatna ip alapján, ha ez a szabály, a többi dolog meg egyszerűbb lenne mindenkinek, és kevesebb lenne a hibalehetőség is, ami most azért van bőven. Jó, nyilván sírna itt sokak szája, hogy még az a pár százalék sem jön le az árból, amennyivel a magyar store-ban olcsóbbak a játékok, mint a közös eu-sban, de valahol ez az élet rendje.

    A magyar nyelv hiánya miatti fanyalgást meg hagyjuk, az erről szóló véleményem legalább annyira sarkos, mint amennyire nem szalonképes, maradjunk annyiban, hogy akinek nem tetszik, nem veszi meg. Az MS meg minden szokásos balfaszkodása mellett is nyilván el fogja tudni dönteni, hogy mikor ér el ahhoz a küszöbértékhez az eladott mennyiség, hogy érdemes legyen fordítani. Ami nyilván nem annyiból áll, mint amikor néhány lelkes egyetemista nekiesik a sorozatok feliratainak, még ha sokan úgy is képzelik ezt el. Játékoknál ugyanez, sőt még rosszabb a helyzet. Mennyi mehet el a legnépszerűbb játékokból (pl. aktuális FIFA, vagy COD) Mo-n? Párezer darab? Én őszintén szólva azon csodálkozom, hogy van egyáltalán, ahol megcsinálják. Szerencsére nem sok ilyennel találkoztam, talán a GoW valamelyik részével csak, azon is vinnyogva röhögtem napokig.

    p

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Új hozzászólás Aktív témák