Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Helmoras

    őstag

    válasz Xirtam #428 üzenetére

    Semmi offense nincs abban amit most írtál, nem kell klisésen odatenni. Nem, nem isteníteni kell, de az tény hogy az a konkurens konzol és sok helyen össze lesznek hasonlítva most épp szoftveresen. Csak szerintem a "inkább csöndben maradnék" jellegű megnyilvánulás nem valami kedves dolog, lehet hogy nem mindenki dolgozik a "szakmában" és nem annyira informált mint aki ezzel foglalkozik nap mint nap, ezért nem kell lekezelni.

    Hogy egy kis on is legyen, én nem nagyon hiszek ezekben a felhő alapú dolgokban, ehhez kell a folyamatos STABIL net, amit sokan észre se vesznek hogy zajos a rendszer és eldobja az adatforgalmat, ha nem játszanak aktivan(több helyen is tapasztaltam ilyet kishazánkban). A visszafele kompatibilitást nem tartom szükségesnek akinek most van konzolja, megtartja és később játszik a játékokkal, használtan úgyse tudná már eladni olyan hatalmas összegért hogy ezen nagyot kaszáljon. Aki meg vesz egy új konzolt nem hiszem hogy azért veszi hogy a régebbi játékokkal játszon O.o

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák