Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tegla80

    addikt

    válasz Mate #17017 üzenetére

    +1
    Bar nalam "jatek" ra van nevezve,mert a "pc"-n nem volt olyan jo a kep sztem.
    Nezd csak meg,sokkal szebb alapban a kep "jatek" uzemmodban.
    persze alap dolgok,szin,fenyero, stb mindenhol varialhato,de akkor is mast kapsz ha belenyulsz. Mint pl a kepmodoknal is tok mast eredmenyez,ha pl a "normal"-t tekergeted vagy a "film" modot,mert ugyan azt a beallitasi semat rahuzva,megis mast kapsz.
    Szoval konzolhoz samu tv eseteben sztem a "jatek" mod a nyero ,"normal" kepmodnal ,fenyre szinre,sajat magadnak belove.

    Plusz ha a one kep menuben van "rgb" allitasi lehetoseg ,akkor az ne "auto" vagy "limited" legyen ,hanem "full". Ez is sokat szamit ps4 nel,igy lehet itt is.

    remelem ez igy nem a "medencebe vizeles" kategoria. ;)

    mate3553
    Minden hdmi bemenet egyenerteku e szempontbol!!csak az az alapban arra beallitott ,igy mas kepbeallitasok lehetnek hozzarendelve, be vagy kikapcsolva.
    Nekem (meg masnak is)spec 2konzol vagy eszkoz eseten ,akkor hogy is lenne?? Az 1ik xarab kepet ad,mert nem a hdmi1/dvi be dugtam??!! Mind atnevezheto es jol be is allithato kepre,hangra! ;) plusz az "anyneth +hdmi cec" is megy minden hdmi porton.

    [ Szerkesztve ]

    Sony® & PlayStation®

Új hozzászólás Aktív témák