Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ρσгτσ

    addikt

    válasz Guitar14 #53854 üzenetére

    Pound -ról én nem olvastam túl jó véleményeket. Illetve persze, voltak jó vélemények is, meg sok probléma is. Azt írják, hogy jobb mint a kompozit, és ez sok embernek már elég.

    Egyébként ők sem ezzel indultak, mert a Wii2HDMI adapterrel és az Analog2HDMI -vel lettek ismertek. Az nem tudom milyen, mert engem a Wii nem igazán érdekel, de az Xbox2HDMI tetszik.

    Ennek az 1.0 verziójánál a visszajelzések alapján azonosítottak egy hibát, ami miatt néhány TV -nél nem ment a hang. Valószínű ezért is került rá a frissebb változatra egy kapcsoló, amivel váltani lehet az analóg és surround között. Illetve valószínű ezt a hibát fogja kiküszöbölni az újabb változat.

    Ezért is lett out of stock.

    Vagy váltasz GBSC -re. Ami bár drágább, de még mindig az olcsóbb megoldások közé tartozik.

    Nekem annyira nem éri meg. Van pár konzol itthon, de a moddolt PS2 -n és a szintén moddolt Xbox Classic -on kívül a többi tud HDMI -t, és PS/Xbox oldalon az összes generációt lefedem. Régi Nintendo -ból meg csak a kézi gépek érdekelnek.

    PS2 -nél meg ugye a kompozit mellett nekem van egy jó minőségű komponens kábelem és egy elfogadható minőségű HDMI adapterem is. Csak Xbox Classic -hoz kellene valami a hagyományos csatlakozás mellé. Szóval én valószínű lerendelem majd az új változatot az Xbox2HDMI -ből.

    [ Szerkesztve ]

    ZX Spectrum - Commodore 64

Új hozzászólás Aktív témák