Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Guitar14

    senior tag

    válasz Bogyi007 #53094 üzenetére

    Faternak van A52s telója, jó nagy tégla. (nekem) :DDD Nagy is meg vastag is (that's what she said) A mutternak meg A51-ese van amit még öcsém összetört én meg raktam rá új alis képernyőt. Azt is mikor próbálgattam az már jobban tetszett mert vékonyabb de még mindig egy vágódeszka. Nem tudom, én nem nyomkodom annyit otthon kétkézzel így sosem tartom indokoltnak a kényelmetlenül nagy méretet. Egy kézzel meg nem érem fel a lecsúsztatható menüt. :D
    Fold-ok pont ezért tetszenek mert ha nem szükséges ott a kompakt forma (max. kicsit vastagabb) de elérek a képernyőn mindent egy kézzel. Otthon vagy mikor kell akkor kinyitom és kb. tabletem van. Csak több videót, tesztet néztem és ez a hajlékony kijelző annyira nem bizalomgerjesztő. Csomó problémát olvastam róluk + icemad is most írta, hogy fél éves teló reped már, de több olyat is láttam már, hogy középen sokszor a hajtásnál megdöglik foltokban a képernyő. Még várok kicsit, hogy fejlődjön a dolog.

    Stick around. I'm full of bad ideas. - Isaac Clarke | Xbox:GuitarXIV | PS:guitarxiv

Új hozzászólás Aktív témák