Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Darth_Revan

    veterán

    BF alkalmából beléptem én is végre X-Box 360 tulajok körébe. Mondjuk kb csak a Gears of War sorozat miatt :B
    Sajnos, azonban nem teljesen boldog eddig a történet...

    Konzol az 576-ból
    Használt konzolt vettem, így számítottam rá, hogy karcos lesz, viszont azért elvártam volna, hogy az 576 ne retkesen (más szó nincs rá) küldje el...kb 40 percig tisztítottam olyan mocskos volt. Konkrétan a fehér színű alkoholos törtlőkendő fekete lett egy áttörlés után, meg nem tudom mivel kente össze az előző tulaj, de a konzolra és a gamepadra is valamilyen barna színű anyag (remélem csak csoki) volt rászáradva.
    5 perces próba volt még csak, legalább a DVD olvasó hibátlan és 5 percnyi játék után úgy tűnik a GPU sincs meghalva.

    Játékok

    Gears of War Judgement - Auchan vadi új - minden rendben, GoW 1 járt hozzá ajándékba

    Gears of War 2 - Platinum Shop használt - szokásos karcok a hátulján, probléma nélkül megy

    Gears of War 3 - Platinum Shop használt - szokásos hajszálkarcok mellett elég dúrva karcok is vannak rajta, viszont ami rátette a pontot az i-re, az a szélén levő folt, ami alapján azt tippelem ,hogy valami forró ital (kávé?) ráfolyt és ennek következtében maga a lemez olvashatatlan. Vagyis telepítésnél 3x %-nál megakad. Játékot nem próbáltam, hogy meddig jutnék el így, hogy lemezről olvasná az adatokat játék alatt, de nem is akarom kipróbálni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák