Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • parandroid

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz MasterMark #42758 üzenetére

    Pont ez lehet az előnye. Fillérekért kapni hozzá még mindig teljesen élvezhető játékokat. Ha jövő ilyenkor teszi valaki fel a kérdést, szerintem nem lesz teljesen egyértelmű már a válasz, egyelőre költséghatékonyság szempontjából szerintem teljesen vállalható dolog, főleg, ha sikerül egy jó állapotú használt példányt, esetleg ráadásul sok játékkal kifogni. Újan speciel én sem biztos, hogy vennék, de gondolom rengetegen szabadulnak már tőle, ahogy a generációváltás is egyre gyakoribb lesz, és folyamatosan esnek az árak.

    Személy szerint én sem tudom, mit kezdjek a 360-nal, egyelőre elvan a tv alatt a polcon, de amióta megvan a One, be sem kapcsoltuk szegényt, pedig ott van a fiókban vagy 50 játék hozzá. Pont a minap néztem össze az elmúlt 3 évben erre kiadott pénzt (xbox-hoz (is) külön excel-fájlt vezettem), éppen sikerült pár EUR-val átlépnem az 1000 EUR-s határt - amiben benne van a gép ára, a hozzá vásárolt kiegészítőké (második kontroller, kinect-tartó, stb), és a hozzá vett összes játéké (igyekeztem ebayről venni, amit lehet, szóval sok került ide használtan, no meg a nagy nevek közül sok engem elve nem is nagyon érdekelt, de pl LEGO-játékokból teljes a gyűjtemény, pedig jelent meg pár).

    p

    [ Szerkesztve ]

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Új hozzászólás Aktív témák