Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jmarcell

    csendes tag

    válasz Skyhunter #93372 üzenetére

    Teljesen röhej ez a 18 szint. Arms warrival a Layer1-en végigmentem 2 óra alatt mondjuk, de a végén a boss simán onehitelt, mondhatom megérte. Mostanában biztos nem megyek még a közelébe sem Torghastnak, de előfizetni sem fogok többet, ha ez így megy majd. Kb. átemelték a Diablo3 legrosszabb részét. Már a 6 szint és keserves volt, de a triplája a semmiért kb.? És még, hogy a sztori vonal is rákényszerít, hogy a 18 szintet végig kell vinni. Az előző heti Torghast sztorin 10 perc alatt át tudtam rohanni, viszonyításként...

    Egyébként arénán próbálkozik valaki? Csak nekünk van szerencsénk 3-4 másodperces meccsekhez, vagy másnak is az jut? Egy rugó-fire mage-nél a stunból nem lehet kijönni, már vége a meccsnek. A hunterek nem tudom, hogy hogy de falon át is simán lőnek néha napján, a prot paladin egyenesen a god mode, nem lehet összecsukni, többet healel, mint egy holy. A balance druidról meg inkább nem is szólok semmit... Azt nem értem, hogy miért kellett ilyen irreális sebzéseket és healeket behozni. A cement shámánom is 40%-ról maxra hozza magát egy instant surge-l. Mintha szándékosan "gyorsítottak" volna így a játékon, utoljára wotlk-ban arénáztam, ott lehetett rendes meccseket vívni, vagy dueleket akár.

  • Tigerclaw

    nagyúr

    válasz Skyhunter #93372 üzenetére

    Lehet hogy ki kellett volna itt is hagyni a 13. emeletet, ahogy a szallodakban szoktak. ;)

    Csak azert kerdeztem, mert ugy irtad, hogy a kapuban instant halal, es ezt ugy is lehet erteni, hogy bug es ugy is, hogy ott mar az elso pack is tul eros volt. Ha nem bug, akkor ebbol meg az is lehet hogy mas classok meg atsetalnak rajta.

    Amugy ez Layer 1-en tortent?

    Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

Új hozzászólás Aktív témák