Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tigerclaw

    nagyúr

    válasz Viktor77 #93360 üzenetére

    A fejlodes konstruktiv kritikan alapul. Ha csak olyan fanboyok leteznenek mint te, kiegekre se lett volna szukseg mert neked minden megfelel ugy ahogy van.

    Egyebkent senki se kerte hogy olvasd el mas velemenyet, postjait ha eleve csak a sajatod erdekel.

    Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

  • Plata

    félisten

    válasz Viktor77 #93360 üzenetére

    Nézd én azt sem tudom mi az a torghast,ha jól írtam,mivel még sosem voltam,valszeg mire odajutok hogy megcsinálom a sztorit már bent sem lesz.Amivel nem hiszem hogy sokat vesztenék.Amit eddig olvastam róla az nem volt túl biztató.Diablo-ban is eljutottam a legnagyobb szintig de elég hamar meguntam a sok farmot.Nem tudom miért,de már évek óta be sem léptem pedig az összes kieg megvan.Diablo 2-ben emlékszem volt hogy 8-12 órát farmoltuk ugyanazt a bosst hónapokig és jó hecc volt.Nem tudom mi változott,bár a Diablo 3 sehol sincs a 2-höz képest.Emlékszem volt olyan vasárnapunk amikor szinte egész nap csak egy boss-t toltunk.WoW jelenleg kb ugyanez,teljesen olyan mint a diablo,de sajnos nem a 2 hanem a 3.Mivel vége van Timewalking eventnek,valszeg a következőig nem nagyon játszom,bár lehet kis karit kezdek.Void elf dk valamiért érdekel.
    De most inkább farmolok egy másik MMO-ban,jön a február,valószínűleg megint jön egy legendary pack ami olyan 300-400 dolcsi lesz.Eddig az összes legendary pack megvan,szóval ez is kell.WoW-ban meg várok a köv timewalkingre,ami két hét múlva lesz,bár a cataclysm TW nem olyan jó.De kari húzásra jó lesz.No meg gyűjtök badge-t az új mountokra.
    Egyébként az idén volt az első olyan karácsonyi event amit kihagytam teljesen.
    Bár azt terveztem hogy törpém kastélyába szerzek ezt azt az eventen,de eszembe sem jutott.

Új hozzászólás Aktív témák