Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tigerclaw

    nagyúr

    válasz Ghoosty #93355 üzenetére

    Nem hiszem, hogy elne altoknal is a Torghast upgrade. Akkor elvileg el kellene tunnie a vasarolhato upgradek kozul is. Raadasul gyanus hogy vagy nincs is valasztasi lehetoseg, vagy csak kettobol lehet valasztani. A fo problema az fix anima power leosztas, mert lathatoan tul bonyolult az egesz hogy kiegyensulyozott legyen es ha fix powereket kapok, fix sorrendben es azok el vannak cseszve akkor annak a class/specnek buko az egesz.

    Par hete jellemzoen az elso power amit a kapuban lehet felvenni ha nem is OP volt, de mondjuk ugy hogy az egyik main dmg skillt buffolta. Ma ez mar nem igy van. Latszik, hogy ahogy belenyultak a dologba van amit elrontottak.

    Nem vagyok biztos abban, hogy mindenki raugrik majd az uj Twisting Corridorra, vagy ha megis, sok het kell majd hozza. Nekem biztos nem lenne turelmem mar egy layerhez sem, foleg amig ilyen elcseszett random hibak vannak benne. Tul hosszu az a 18 level, foleg ha hasonloan novekszik a szint merete a mobok szama, ahogy a 6 szintes verzioban. Ugy olvastam, hogy soul ash nem jon, szoval total semmi reward nem lesz, csak par layerenkent haszontalan rewardok, mint pet, title, toy. Egyedul a mount hasznos, de ahhoz vegig kell vinni az utolsot is. Tisztara Diablo utanerzes, mint amikor az Act-eket ujra kell csinalni emelt szinten. Legalabb konnyebb lenne party-val, mert a legrosszabb az egeszben az hogy soloban kiba... unalmas.

    En szerintem bele se kezdek. Persze lehet hogy majd jonnek osztonzesek, mint pl. hogy eltuntetik a lestoppolhato mountokat a Mawbol, vagy letiltjak a worgen, druid workaroundot is. Amugy belegondolva mivel jobb ha van hasznalhato mountom a Maw-ba, ha amugy ruhellek oda jarni es van hogy csak a heti main quest kotelezoket es a heti questeket csinalom meg? Rengeteg szenvedes, unalom es frusztracio utan lenne +1 mountom, amit hasznalhatok a Maw-ban ahova nem jarok. Ott is van egyre tobb teleport + a rift kovek, a sebessegnovelo stealth cucc, a barlanghoz leparkolt mountok. Kell a francnak sajat mount oda.

    Gondolom par honap mulva jon egy Twisting Corridor 2 hasonlo logika alapjan. Ma mar egy ujfajta jatekos tipust celoznak a wow-al. Az erosen competitiv playereknek keszitik az egeszet.

    Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

Új hozzászólás Aktív témák