Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • PeL

    addikt

    válasz Plata #89444 üzenetére

    Heti küldi mit takar? Van belőle pár :DDD Ha a Mythic+ heti ládát mondod, szerdán elvileg az is 425-ös itemet fog adni, ha le nem nyomok még addig egy mythic 7-et, akkor már 430-as lesz.
    TW raidek már megvoltak tegnap, még a sima TW-s world bossokat nem öltem a héten. Nazjatarban a world boss nem csak akkor van ott ha van hozzá world quest is?

    A mechagonos gyűrű hasznos tipp volt nagyon, csináltam rögtön kettőt is, végre el tudom használni valamire az 5500 csavart amit felhalmoztam :D Habár nem a legjobb statokat kaptam rá így is upgrade mindkettő.

    Már csak enchant kéne rájuk, a versatilitys encha 3300 gold most AH-n, asszem ráér ez még így... :U

    (#89443) Peetey91
    Nem igazán értem hogy mythicben ez miért ne lenne jó? Attól hogy most az icefury a meta, nem biztos hogy mindenkinek ez a legjobb. Azt aláírom hogy olyan fightokon biztos jó az Icefury talent ahol folyamatosan mozogni kell, amúgy kb totál haszontalan (nekem legalábbis) a talent, mivel a sokszor folyamatos earth shock spam miatt ki sem tudom használni az icefury stackeket amiket ad, egyszerűen nem fér bele a rotába.

    (#89445) Lacee1986
    :C

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák