Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cathfaern

    nagyúr

    válasz Lajtorja #84612 üzenetére

    "giftelni egy másik wow accot balanceból (friss bnet accra) és oda áttolni goldot, majd feltölteni azt is és így tovább."
    Ehhez annyit tennék hozzá, hogy célszerű egy karaktert húzni az új acc-on is. Nem kell 120-ra, de a tapasztalatok alapján a friss b.net-es acc-on egy darab lvl1-es karakter és csomó beömlő gold felállást nem nagyon szereti a Blizz, érthető okokból.

  • gabranek

    aktív tag

    válasz Lajtorja #84612 üzenetére

    Balance capet meg szépen ki lehet játszani. Ha 250 EUR, 10 token és kellő mennyiségű felesleges goldod is van, akkor kell venni szépen giftelni egy másik wow accot balanceból (friss bnet accra) és oda áttolni goldot, majd feltölteni azt is és így tovább.

    Sajnos nem a limittel van bajom, hanem, hogy nem tudom elkölteni. Eddig nem volt ilyen problémám, mivel nagyrészt elment wow gametime-ra meg kiegre, diablóhoz nekro dlc, de lehet az expansiont is abból vettem, bár erre nem vennék mérget. HS-re nem költök, mert napi q-kkal bőven összejön a kiegenkénti 60-70-80 pakli. Meg néha mellényúltam és előrendeltem a destiny 2-t, ami nagyon nem az én izlésem.

    Csak most ugye nem költök játékidőre mert bűn rossznak tartom a bfa-t, semmi másról nem szól, csak hogyan húzzák a játékosok idejét. Szerintem sokat elárul, hogy az összes eddigi kieget amennyire csak tudtam kimaxoltam, kivévre raid (gz mithyc anyám tyúkja), és egy évet biztos folyamatosan, napi szinten online voltam. Most két hónapot sem húztam ki egyvégtében.

    Úgyhogy hiába vagyok teli pénzzel blizznél, inkább Riftelek és Guild Wars 2-zök.

    [ Szerkesztve ]

    田中れいな

Új hozzászólás Aktív témák