Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Plata

    félisten

    válasz Csapoati #79016 üzenetére

    Én már nem emlékszem ki volt a főgenya vanillában,de azt tudom hogy naxramas rohadt nehéz volt,de nekem még is inkább molten core meg blackrock insták maradtak meg.
    Egyébként,az új rendszer bár tényleg szarrá vágta a kis szintű instázást,mert rémálom még mindig,sőt,most lich king timewalkingon is találkozok annyi béna barommal hogy el is ment tőle a kedvem,pedig régen hogy imádtam a timewalking heteket.50-60 timewalkingot letoltam lazán most meg már 6 után tele volt a hócipőm.
    Ne már hogy szar LK instában 110-es gyökér ne tudja mit kell csinálni. :Y
    Sosem volt még ilyen hogy legalább 5-6 karival ne toltam volna le timewalkng heti küldit,de volt hogy 12 vel is,de most nem megy,annyi gyökér van timewalkingon is hogy nem igaz.Halvány gőzük sincs mit kéne csinálni,összerántanak kétszáz mobot oszt csodálkozik hogy mindenki padlót fog.
    De a küldizés baromi jó lett.Asszem vanilla óta nem is mókoltam ennyit egy zónában.Kivéve mikor Bc elején rühelltem outlandet és inkább eliteket öltem ezerszámra. :DDD
    Csináltam egy törpe karit,és már letoltam a Dun Morogh küldiket,most tolom loch modan-t,kb félig van meg.Már 20-as vagyok,nulla insta eddig.Elég sok minden megváltozott a sztoriban vanilla óta,legalább is ilyen bombázós meg dark iron törpös sztorira nem emlékszem.Vanillában hót ziher hogy nem lehetett repkedni bombázóval ironforge felett,vagy nagyon kimaradt,pedig törpe volt mindig a kedvencem.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák