Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Peetey91

    senior tag

    válasz Viktor77 #66084 üzenetére

    Igen, ezt benéztem valóban, úgy nagy általánosságban érdekelne akkor a Horda BG ügyében. Gondolom AV és IoC jó eséllyel bukó, mit tud a többi? Ott kiegyenlítettebb, vagy érezhető ott is az Alli dominancia?

  • Whysperer

    addikt

    válasz Viktor77 #66084 üzenetére

    Hordásként úgy fejezném ezt ki Viktor amivel egyet értek veled,hogy.
    Allaince az alli ként viselekdik. A horda meg horda ként..

    KB ez jön le nekem a serveren viselkedő játékos normákból. Szövettségesként játszotok a Horda meg össze vissza ahogy esik úgy puffan horda. (kivtélek vannak) ;)

    Zag zag -- Régen szerettem hordába játszani volt rendszer moral stb. Most pár értelmes csoportot leszámítva a horda telejsen szét van csúszva akár PVP akár PVE-t nézem. Beszoktam logolni csak funnolni haveromkéhoz Alliba. Sokkal kellemesebb a hangulat arra fele. Mondtam is a régi barátoknak akik offlineok ,hogy lehet,ha vissza jönnek és mennek alliba mint régen. Legionba akkor Szépen a tauren shamanom átrepül hozzájük lehet, pedig az a legutolsó dolog ami tetnnék a játékban ,hogy hordából alli. Nem utálatból csak horda tetszik.

    HUN chati kritikán aluli és a széhúzás az meg olyan morál romboló ,hogy Moralitás mint fogalom ilyen szörnyű Horda oldalon még nem volt. (ismétlem tisztelet a kivételnek)

    De egy példa egy hónapja. Rám ír egy srác. Azt mondja:

    - Figyi segíts már hogy kell a legendary backet megcsinálni.
    - Mondom melyik részénél jársz
    - Az nem tudom
    - Linkeld be a questet.
    - Nem tudja
    - Mondom a legelején tartasz?
    - Nem már csinált pár részét.
    - Eddig miket csináltál meg
    - Azt Ő nem tudja
    - Mondom Így nem tudok segíteni,hogy semmit sem tudsz, se hogy hol tartasz , se belinkelni semmit.
    Na és itt jött amin lementem hídba.
    Válasz:

    - Hülye buzi. Semmit se segítettél. menj a faszomba. Azt mondtad segítesz erre nem segítetél.
    Még nem durrant el az agyam.
    - Most mi a bajod? linkelj valamit vagy agy valami támpontot hol tartasz.
    Válasz:
    - Baszódj meg!
    Elment offline.
    Ez egy LVL 100-as karakter.
    -------------------------------------
    Olyan szinten felhigult a játékos réteg,hogy már nehezebb egy értelemes embert találni lassan ingame mint kifarmolni egy epic mountot vagy legendary ringet 8)))

    Nem tudom Alliba mi a helyzet jelen pillanatban. Viszont ezek és hasonló jelek alapján Teljesen egyetértek Viktoral.

    [ Szerkesztve ]

    ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

Új hozzászólás Aktív témák