Keresés

Hirdetés

  • Hauntii teszt

    gp Ki gondolta volna, hogy az élet és halál közti rés ennyire élvezetes lehet? Igaz, szín nem sok fért ebbe a birodalomba, de a Hauntii hangulatával, harcaival és apró fejtörőivel is képes elvarázsolni.

  • Mobvoi TicWatch Pro 5 Enduro - kitartás kartárs?

    ma WearOS 3.5, két kijelző, hosszú üzemidő, és zavaró apróságok a legújabb TicWatch modellben.

  • Két OLED kijelzőt is bevet a GPD DUO

    ph A készülő notebook biztosan úgynevezett AI PC lesz, de nem tudni, hogy milyen platform kerül bele.

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mister_X

    nagyúr

    válasz laceszgamer #60842 üzenetére

    Exodarban volt egy küldetés, ami Ashenvale-be irányított, hogy mi visz Strangelthorn Valebe, azt nem tudom. De preferálnám Stonetalont, mert akkor tudok griffekkel menni jobbra-balra + Stranglethorn Vale nem folytatódik semerre. Fene érti. Igazából két küldit dobtam el, az egyikben furgolglázadást kellett volna szítani, a másikban meg két gnómot kiszabaditani. Mivel a questleírás se mondta meg konkrétan, hogy merre találom és a tracker se mutatott semmit (és már akkor 3 szintrel magasabb voltam a területinél), eldobtam. Ashenvale Barrens felőli részén, a Warsong Lumber Camp küldetéseit nem csináltam meg, mert baromi kevés XP-t adtak (onnan kellett volna befele haladnom, én össze-vissza csináltam).

    @Kenwood: unalmamban majd kiwikizem, hogy melyik quest visz Stonetalon Mountains-be, de akkor most átmegyek Stranglethorn Vale-be. Azt hittem, hogy az első tábornál elindítok valami quest folyamatot, na,

    [ Szerkesztve ]

    "Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

Új hozzászólás Aktív témák